top of page

Efikasitet dhe komoditet, së bashku në çdo udhëtim.

kingtaxi car

Rreth KING TAXI

Mirësevini në King Taxi, zgjedhja juaj kryesor e taksive në Shqipëri. Jemi të përkushtuar në ofrimin e zgjidhjeve të besueshme, efikase dhe të sigurta të transportit për banorët dhe vizitorët në të gjithë vendin. Me një flotë makinash moderne dhe një ekip shoferësh profesionalë, kemi synim të ofrojmë nivelin më të lartë të lehtësisë dhe komoditetit për klientët tanë të çmuar.

Shërbim Taxi nga ne kudo që ju ndodheni në Shqipëri korrektë dhe të shpejtë.

Transferim nga aeroporti për në destinacionin tuaj kudo që dëshironi brenda Shqipërisë.

Shërbim VIP për ju dhe njerëzit që ju shoqërojnë nga stafi ynë i trajnuar për të shërbyer në mënyrë sa më korrekte.

PIKA MË E RE E KING TAXI

WhatsApp Image 2023-08-16 at 19.26.50.jpeg
Tani mund të karikoheni në pikën më të re të KING TAXI të pozicionuar në të dyja krahët e PS Petrol në Autostradën FIER-LUSHNJE.
taxi albania service

Përshtypje nga klientë

King Taxi vërtet ka vendosur standarde të larta për shërbimin e shkëlqyer në industrinë e taksive në Shqipëri. Jam një klient i besueshëm për vite me radhë, dhe përkushtimi i tyre ndaj shërbimit të jashtëzakonshëm nuk ka ndryshuar kurrë. Shoferët janë të sjellshëm, të ditur dhe shkojnë përtej për të plotësuar nevojat e mia të veçanta të udhëtimit. Nga transferet në aeroport deri në eksplorimin e peizazheve të bukura të Shqipërisë, King Taxi gjithmonë ka qenë shoqëruesi im i besueshëm. Çmimet e tyre të konkurrueshme, puntialiteti dhe shërbimi miqësor i bëjnë ato zgjedhjen e parë për çdo person që kërkon një përvojë premium me taksi.

KLIENT

Në kohët e fundit kam pasur kënaqësinë të përdor shërbimin e King Taxi gjatë vizitës sime në Shqipëri, dhe mund të them me siguri se ata i kaluan pritshmëritë e mia. Shoferët ishin profesionalë, miqësorë dhe gjithmonë vinin në kohë. Jo vetëm që ata udhëtonin në rrugët e zhurmshme të Tiranës me lehtësi, por gjithashtu ofronin këshilla dhe rekomandime të çmuara për atraksionet vendore. Me makinat e tyre të rehatshme dhe të mirëmbajtura, King Taxi siguroi që udhëtimet e mia ishin të sigurta, të përshtatshme dhe të këndshme. Me kënaqësi e rekomandoj King Taxi për çdo person që kërkon shërbime të besueshme dhe cilësore të transportit në Shqipëri.

KLIENT

Nuk mund të falenderoj mjaft King Taxi për shërbimin e shkëlqyer gjatë udhëtimit tim të fundit në Shqipëri. Që nga momenti që bëra rezervimin deri në fund të çdo udhëtimi, kujdesi i tyre për detaje dhe kënaqësinë e klientit ishte i dukshëm. Shoferët vinin në kohë, ishin të rregulluar mirë dhe më ofronin një mikpritje të ngrohtë. Ata me lehtësi udhëtonin nëpër rrugë, duke siguruar që të arrisja destinacionet e mia në kohë dhe me komoditet. Përkushtimi i King Taxi ndaj profesionalizmit dhe besueshmërisë i bën ata të dalin nga shërbimet e tjera të taksive. Me zemër i rekomandoj King Taxi për çdo person

KLIENT

bottom of page